Вдивіться в ці милі очі востаннє…Навіть небеса сьогодні ридають…Йому було всього 21 – Все життя ще було попереду… Світла пам’ять Тарасу 😭 Деталі у першому коментарі ⤵️⤵️⤵️

Богдан Станіславський

На війні загинув 21-річний Тарас Баришніков.

Своє життя за вільну та незалежну Україну віддав 21-річний Тарас Баришніков. Він повернувся із закордону, щоб боронити рідну державу. Від липня 2023 року ніс службу в 12-й бригаді спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України. 23 січня 2024 року воїн отримав важке поранення. Його життя намагались врятувати в госпіталі, та, на превеликий жаль, сьогодні, 9 лютого, наш захисник помер.

Тарас сам родом із села Залуччя, але навчався та жив у Коломийській громаді. У 2020 році він закінчив ліцей №1 імені Василя Стефаника, а з 2010 року займався спортивною гімнастикою в нашій ДЮСШ.

Вічна пам’ять нашому воїну. Щирі співчуття висловлюю сім’ї та близьким Тараса. Це тяжка та непоправна втрата, яка болить всій громаді.

Честь та слава захиснику України! Нехай він спочиває з Богом.

Незабаром детальніше повідомлю, коли Коломийська громада зможе попрощатись із Тарасом Баришніковим.

Оцените статью

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: