Головне не дивuтuсь на нlч! Мама Наташі Корольової після пластики з»явилась на пляжі в боді з новими формами, розля kавши відпочиваючих. 😲😲ДИВІТЬСЯ в першому k0ментарі під kартинкою 👇👇

Мама Наташі Корольової провела невелику екскурсію районом Майамі, в якому живе вже багато років.

Мама Наташі Корольової веде досить насичене життя. Вона давно влаштувалася в Майамі, де має кілька квартир. Людмила Поривай мешкає у розкішних апартаментах на березі Атлантики. Щодня артистка проводить час на пляжі, плаває в океані, гуляє набережними, насолоджується місцевою красою та згадує молодість.

Мама Наташі Корольової провела невелику екскурсію районом Майамі, в якому живе вже багато років. «Поруч із нашим будинком є дерево з приголомшливим ароматом. Я щоразу проходжу повз це дерево і згадую молодість», — розповіла Людмила Поривай.

Артистці дуже подобається це райський куточок через близькість до океану і велику кількість співвітчизників, що оселилися по сусідству, з якими вона підтримує знайомство. У свої роки пенсіонерка чудово виглядає і дозволяє собі виходити у світ коротеньких сукнях і сарафанах. На пляжі вона показала, як займається йогою та спілкується з місцевими жителями.

Після цього піднялася на порожню сторожову вежу, де розповіла по-справжньому шокуючу історію про свій похід на нудистський пляж. Поривай мріяла відвідати це місце, але соромилася. Вона спробувала максимально замаскуватися — одягла капелюшок та темні окуляри. Коли вона опинилася серед оголених чоловіків, вона була здивована побаченим. «Мужики вибігають з води і показують мені свої принади. І такі вони щасливі, що на них дивляться», — повідомила Людмила Іванівна.

Артистка пишається тим, наскільки цікавим і насиченим виявилося її життя на пенсії. А коли її долає лінь, бореться з нею. «Хочеться вставати рано? Не хочеться. Хочеться кудись йти? Ні, хочеться сидіти вдома. Але я себе змушую йти, бігти трішки від старості. в річках, озерах частіше «, — рекомендує знаменитість.

Оцените статью

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: