Дмυтро Дιкусар вперше за 3 мιсяцι вυйшов на зв’язок ι запυсав шокуюче звернення… Людυ плачуть 😭😭😭 …😮 Дυвιться в коментарях 👇

Український танцюрист та хореограф Дмитро Дікусар, який з початку повномасштабного вторгнення вступив до ЗСУ, звернувся до українців у свій день народження.

Про це повідомляє РБК-Україна (проект Styler) із посиланням на публікацію хореографа у Instagram.

Що сказав українцям Дмитро Дікусар

24 жовтня Дмитру виповнилося 38 років. Він із самого початку повномасштабного вторгнення росіян — на фронті.

«Я бачив два різні світи. Вони ніби поряд, але між ними «прірва». Коли ви бачите військових, не опускайте очі! Привітайтесь, або посміхніться. Нікому, не треба, щоб ви емоціонували, достатньо просто поваги і продовження підтримки людей, що вас захищають! Тільки адресно і з розумом. Я давно усвідомив, що без помочі звичайних цивільних, ми би давно програли. Просто не втомлюйтесь і бережіть себе. Без вас нам кінець.», — написав захисник.

Також Дікусар звернувся до тих, хто цікавився, коли він повернеться з війни.

«Що стосується мене особисто, я щасливий, тому що оточений прекрасними людьми, маю вашу любов і вашу довіру. Відчуваю це постійно. Ні, я ще не «награвся» у війну. Повернуся тільки після перемоги», — повідомив він.

Дмитро Дікусар у ЗСУ

Щойно російські військові переступили кордон України, хореограф відразу вступив до лав Збройних Сил. З того часу його появи у соціальних мережах стали нечастими.

Як ми раніше писали, Дмитро Дікусар уперше за три місяці вийшов на зв’язок із фронту та показав, як виглядає.

Оцените статью

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: