Діалor бабусі і внучku! Цe відеo виклukає сміx kрізь сльозu …🤣🤣🤣 Відео в коментарях 👇👇👇

На мою думку ця бабуля повністю справляється зі своїми обов’язками ще й нас повеселила! Маля таке кумедне, так мило відповідає бабусі. Видно у них велика любов!

Просто для цього потрібно виконати колосальну роботу !!! Це народити і виростити своїх дітей! Виховати їх так, щоб вони створили свої щасливі сім’ї. Ну і найголовніше, дожити до тих років, коли ваші діти почнуть ощасливлювати Вас онуками.

Ось тоді настане момент, коли бабуся, як джерело радості і мудрості, а головне спокою, зможе зробити добре всім і своїй дитині і своїм внукам.У бабусі має бути безтурботно, смачно і спокійно!

В цьому будинку точно всім пощастило, тут панує щастя і радість. Малятку можна позаздрити, коли виросте і побачить це відео, думаю теж буде і плакати і сміятися від щастя. Але, а для бабусі це взагалі ковток повітря в сірих пенсійних буднях. І це тільки початок, «то ли еще будет». Я уявляю як їм весло буде по життю …

Оцените статью

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: